Loading ...
close

ضروری ترین لباس های کمد یک خانم کدامند؟

logo


ضروری ترین لباس های کمد یک خانم کدامند؟

 

 

ما در حال حاضر در دنیای پر تب و تاب مد و فشن زندگی می‌کنیم. دنیایی که هر روز و هر ساعت رو به تغییر است. از فشن شو و طراحی لباس های جدید تا ترند شناسی و استفاده از به روزترین لباس‌ها همگی جزئی از این دنیا هستند. اما در این بین بسیاری از لباس های جذاب و زیبا به تنهایی قابل پوشش نیستند و به لباس و قطعاتی چهار فصل نیاز دارند تا آنان را تکمیل کند. اما چه لباس هایی تکمیل کننده‌ی این استایل‌ها هستند و هیچگاه از مد خارج نمی‌شوند؟  برای شناخت کامل این لباس‌ها با ما همراه باشید...

 

تی‌شرت سفید


یکی از کاربردی ترین لباس‌ها تی‌شرت است و یکی از انعطاف‌پذیر ترین رنگ‌ها برای استفاده و کامل کردن استایل سفید. از پوشیدن این لباس همراه با مانتو تا ست کردن آن با ژاکت های زمستانی، این لباس یکی از بهترین و کاربردی‌ترین قطعات است. این لباس به خاطر یک رنگ و ساده بودن قابلیت ست شدن با انواع لباس های طرح‌دار، شلوغ و پارچه‌ی جین را دارد. بنابراین این لباس یکی از مناسب ترین لباس‌ها برای کامل کردن هر استایل در چهار فصل سال با مفهوم آرامش و راحتی است.


شلوار های جین چسبان و تیره رنگ


یکی از قطعات لباس همیشه مد، شلوار جین است. شلوار جین چسبان و تیره رنگ از جمله مواردی است که قابلیت ست شدن بسیاری دارد و بسته به انتخاب تی‌شرت، بلوز یا ژاکت و کفش توانایی کامل کردن استایل های اسپرت یا مجلسی را دارد. البته در حال حاضر یکی از به‌روزترین استایل‌ها، پوشیدن شلوار جین تنگ با کفش سفید رنگ است.


پیراهن مشکی


به گفته‌ی طراح مشهور و بنیانگذار برند شنل یا ‌chanel « خانم کوکو شنل» از مهم‌ترین اجزاء کمد هر خانم یک پیراهن مشکی است. پیراهن مشکی یک از کاربردی‌ترین لباس‌ها است. زیرا به علت رنگ ساده و مشکی آن قابلیت پوشیده شدن در مراسم غم و شادی را دارد. اما نکته‌ی مهم در این لباس‌ها انتخاب صحیح اکسسوری است. این لباس‌ها قابلیت ست شدن با کیف و کفش در تمامی تم های رنگی روشن و تیره را دارند.
کفش های مشکی ساده و پاشنه بلند
یکی از کلاسیک ترین نوع کفش‌های زنانه که نزدیک به یک قرن است جای خود را در استایل خانم‌ها پیدا کرده است. این کفش‌ها بسیار راحت هستند و نسبت به لباسی که با آن ست می‌شوند، می‌توانند کامل کننده‌ی استایل های کاری، استایل های روزانه، استایل های مجلسی و اسپرت باشند

 

 

آموزش طراحی لباس در مدرسه مهسا زارع

 

 

ثبت نام در دوره طراحی لباس

 


شومیز


شومیز‌ها یکی از قطعاتی هستند که از استایل مردان با نام پیراهن مردانه به استایل و کمد خانم‌ها اضافه شده‌اند. این قطعات در رنج رنگی متفاوت قابلیت ست شدن با دامن، شلوار، پیراهن و سرهمی را دارند و می‌توانند تکمیل کننده‌ی استایل های کاری، استایل های روزمره و اسپرت باشند.


کفش های ساده و بدون پاشنه


یکی از بهترین انتخاب های لباس و اکسسوری هرخانم که بسیار راحت بوده و قابل استفاده در استایل های روزمره و کاری تا استایل‌های مجلسی هستند. همچنین این کفش‌ها معمولا برای دختران نوجوان استفاده می‌شوند. نکته‌ی مهم در این نوع کفش‌ها راحتی آن است که در پیاده‌‌روی های روزمره یا استفاده در محل کار به شما قابلیت دویدن را می‌دهند.


پیراهن طرح دار و بلند


یکی از انتخاب های هوشمندانه‌ی بانوان که دوخت ساده و زیبای مدل آن مناسب خانم‌ها در همه‌ی سنین است. این لباس‌ها به علت راحتی و خنک بودن قابل استفاده در فصل تابستان همراه با مانتو یا کنار دریا هستند. همچنین این لباس‌ها نسبت به طرح پارچه قابل استفاده در مجالس و میهمانی‌ها نیز هستند.


ژاکت های جین


این ژاکت‌ها بسته به ضخامت و نوع دوخت، مناسب افراد در همه‌ی سنین و فصول بوده و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استایل های روزمره، اسپرت و میهمانی هستند. البته نوع کلاسیک این ژاکت‌ها با رنگ جین معمولی و برش ساده بهترین انتخاب برای ست شدن با انواع استایل‌ها هستند.


بوت های کوتاه (تا مچ پا)


اگر میخواهید پا های خود را بلندتر نشان دهید یا استایل روزمره و اسپرت خود را تکمیل کنید، این کفش‌ها مناسب شما هستند. این کفش‌ها بسته به جنس آن مناسب تمامی فصول گرم، بارانی و سرد سال هستند.


شلوار مشکی


از اجزاء همیشگی و ضروری کمد هرخانم که به کمک آن می‌توان استایل های کاری، مجلسی، اسپرت و روزمره فوق العاده‌ای را ساخت. شلوار های مشکی محدودیت سنی ندارد و بسته به جنس آن، قابل استفاده در گرم‌ترین و سردترین فصول سال هستند.


سوئیشرت بافت


یکی از کلاسیک ترین اجزاء استایل خانم‌ها در طول تاریخ که در گذشته صرفا به معنای گرم کردن بدن افراد به کار می‌رفتند و بعدها نشان دهنده‌ی هنر و اصالت یک خانم بودند. این لباس‌ها بسته به ضخامت نخ و کاموا یا نوع بافت، مناسب چهارفصل  سال بوده و قابلیت ست شدن با استایل های راحت، روزمره و اسپرت را دارند.


دامن های میدی (تا زیر زانو)


یکی از کلاسیک ترین نوع دامن‌ها که هیچگاه از دنیای مد خارج نشدند! این دامن‌ها بسته به جنس و رنگ می‌توانند تکمیل کننده‌ی استایل های روزمره و خودمانی تا استایل های مجلسی باشند.

 


نظرات

 

 

شبکه های اجتماعی
 

        کانال اطلاع رسانی کلاس ها             کانال تلگرام

 

      اینستاگرام      توییتر        شنوتو

 

      آپارات

 

 

 

 

       مدرسه مد و طراحی لباس مهسا زارع

برگزار کننده دوره‌های آموزشی خلاق، به روز و باکیفیت

 

 

ما را بیابید

 

  آدرس : شهرک غرب,بلوار دادمان, جنب شیرینی الهیه ,پلاک134

 

تلفن : 02188089546

 

   ایمیل ما : info@mahsazare.com