Loading ...
close

هفته مد دیجیتال نیویورک 2021

logo


هفته مد دیجیتال نیویورک 2021

 

هفته مد دیجیتال نیویورک برای بهار و تابستان ۲۰۲۱
 

لپ تاپ خود را باز کنید، روی مبل لم دهید و اهمیتی ندارد که چه لباسی پوشیده باشید و با خیال راحت در هفته مد نیویورک شرکت کنید.
هفته مد کاملا دیجیتال نیویورک از ۱۳ سپتامبر  شروع شده و تا ۱۷ سپتامبر پایان می‌یابد و شوی دیجیتال بی مانندی ست که هرگز آن را ندیده ایم و این گونه نمایش مد بهار و تابستان ۲۰۲۱ آغاز شد.

یکشنبه ۱۳ سپتامبر برند jason wu برنامه ۴ روزه هفته مد نیویورک را آغاز کرد این فش شو بصورت لایو بود اما تعداد بشیار محدودی هم شرکت کننده حضوری و واقعی داشت.


 

دوشنبه ۱۴ سپتامبر برند کارولینا هررا به جای برگزاری شو و نمایش کالکشن خود، گفتگویی بین مدیر خلایقیت این برند وس گوردون و بنیانگذار این برند، کارولینا هررا را به نمایش گذاشت. این رویداد منعکس کننده رویکرد شورای مد انگلیس در نمایشگاه های دیجیتالی مردان در ماه ژوئن است که طراحان را ترغیب به مشارکت در هر نوع قالب می کند.

 

آموزش طراحی لباس در مدرسه مهسا زارع

 

 

ثبت نام در دوره طراحی لباس

 

 

روز سه شنبه ۱۵ سپتامبر به طراحان کالکشن‌های مردانه هفته مد نیویورک اختصاص داشت که بطور معمول بخش کوتاهی از هفته مد را دربر میگیرند. اما پس از این شو برند Anna Sui کهنه سرباز ران وی ها در یک شوی آنلاین از کالکشن ready-to-wear بهار  ۲۰۲۱ خود رونمایی کرد.


 

در روز چهارم هفته مد چهارشنبه 16 سپتامبر ، برند Eckhaus Latta یک پخش مستقیم و به دنبال آن تام فورد - رئیس CFDA ، که هفته مد نیویورک را برگزار می کند - فشن شو برگزار می‌کنند. و یک نمای کلی را بصورت آنلاین نمایش میدهند.

 


نظرات

 

 

شبکه های اجتماعی
 

        کانال اطلاع رسانی کلاس ها             کانال تلگرام

 

      اینستاگرام      توییتر        شنوتو

 

      آپارات

 

 

 

 

       مدرسه مد و طراحی لباس مهسا زارع

برگزار کننده دوره‌های آموزشی خلاق، به روز و باکیفیت

 

 

ما را بیابید

 

  آدرس : شهرک غرب,بلوار دادمان, جنب شیرینی الهیه ,پلاک134

 

تلفن : 02188089546

 

   ایمیل ما : info@mahsazare.com