Loading ...
close

استایلیست‌ها و لاغرتر کردن افراد با استایل

logo


استایلیست‌ها و لاغرتر کردن افراد با استایل

 

استایلیست‌ها چگونه با استایل افراد را لاغرتر می‌کنند؟

برای مدت بسیار طولانی بیشتر خانم‌ها علاقه‌ی بسیار زیادی به لاغر نشان دادن خود طبق معیار های زیبایی زمان خود داشته‌اند. البته طبق کمپین‌ها و قوانین دنیای امروز بهتر است خود را همانگونه که هستیم دوست داشته باشیم و از داشتن هر شکل بدنی لذت ببریم. ما در این مقاله قصد داریم تا اشتباهات رایج در لباس پوشیدن که شما را بزرگتر از اندازه‌ی طبیعی خود نشان می‌دهد و راه حل های آن صحبت کنیم. برای اطلاع از راهنمایی بهترین استایلیست‌ها با ما همراه باشید.

از لباس های گشاد استفاده نکنید

سایز لباس یکی از مهمترین عوامل در بزرگ یا کوچکتر نشان دادن اندام شما است. بسیاری از افراد بنا به دلایلی نامشخص فکر می‌کنند که اگر لباس های سایز بزرگ بپوشند لاغرتر بنظر می‌رسند اما این تفکر کاملا اشتباه است!

 لباس های سایز بزرگ افراد لاغر را لاغر‌تر و افراد بزرگ را بزرگتر نشان می‌دهد. زیرا این لباس‌ها فضای زیادی را در اطراف بدن پر می‌کنند. بنابراین سعی کنید تا از لباس هایی دقیقا متناسب با سایز خودتان استفاده کنید.

همچنین سعی کنید از رنگ های مناسب استفاده کنید و از رنگ های روشن و شاد نترسید! تنها به ترکیب رنگی مناسب توجه کنید.

 

از استایل های تک رنگ استفاده کنید

سعی کنید تا با استایل صحیح توجه چشم‌ها را به سمتی ببرید که دوست دارید همه ببینند. برای مثال شما دوست دارید قد بلند خود را به نمایش بگذارید. استایل های تک رنگ یا مونوکروم می‌توانند شما را لاغرتر و قدبلندتر نشان بدهند. همچنین استفاده از کفش پاشنه بلند حالت بدن را کشیده‌تر نشان می‌دهد.

 

 

 

 

آموزش طراحی لباس در مدرسه مهسا زارع

 

 

ثبت نام در دوره طراحی لباس

 

از پارچه‌ و دوخت مناسب استفاده کنید

تا جایی که می‌توانید در انتخاب پارچه های مناسب دقت کنید! پارچه های کشی و پارچه های ضخیم اندام را پر از نقص نشان می‌دهند و برای افرادی که دوست ندارند شکم یا پهلوی آنان به چشم بیاید مناسب نیستند.

همچنین به برش لباس‌ها توچه ویژه‌ای داشته باشید. بسیاری از لباس‌ها دارای سایز های استاندارد نیستند و درهنگام پوشیدن، ایستایی مناسبی ندارند. قبل از خرید لباس‌ها حتما لباس را پرو کنید و به برش، نوع دوخت و کیفیت آن توجه کنید.

 

 

 

به انتخاب رنگ‌ها توجه کنید

در هنگام پوشیدن لباس‌ها به تضاد رنگ ها توجه کنید. تضاد رنگی زیاد و نامناسب باعث به وجود آمدن ظاهر ناهمگون می‌شود. برای بهتر بنظر رسیدن سعی کنید از ترکیب رنگ های همگون‌تر استفاده کنید. به یاد داشته باشید که پلیور های پر حجم شما را لاغرتر نشان نمی‌دهد. اگر قصد استفاده از این لباس‌ها را دارید مطمئن شوید که سایز و ترکیب مناسب را برای پوشش انتخاب کرده‌اید.

 

 

 

 

 

از خط‌ها نترسید!

یکی از بهترین راه‌ها برای انتخاب لباس، استفاده از قوانین خطای دید است. خط های عمودی در لباس‌ها ناخودآگاه شما را لاغرتر نشان می‌دهد اما خط های افقی موجود در لباس اندام را پرتر و پهن‌تر نشان می‌دهد. پس هنگام خرید به خط های دوخت و شکل پارچه دقت کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که یقه های ‌v شکل در لباس باعث کوچکتر بنظر آمدن اندازه‌ی شانه‌ها می‌شود. اگر علاقه‌مند هستید که از گردنبند یا جواهرات استفاده کنید، این یقه‌ها بسیار مناسب و کمک کننده خواهند بود.

 

از اکسسوری های مناسب استفاده کنید

اکسسوری‌ها در استایل نقش بسیار مهمی دارند و انتخاب قطعات مناسب می‌تواند به زیبایی، شکوه و تناسب ظاهر کمک کند. اما اگر اکسسوری ها نامناسب باشند و شکل یا طرح آن با لباس همخوانی نداشته باشد استایل بهم ریخته و شلوغ جلوه می‌کند. همچنین گوشواره یا گردنبند بزرگ می‌تواند شما را بزرگتر از سایز حقیقی نشان دهد.

 

 

 

 

به طرح و پرینت پارچه توجه کنید

لباس هایی که طرح های بسیار شلوغی دارند می‌توانند گمراه کننده و بهم ریخته به چشم بیایند. برای یک استایل کامل و زیبا سعی کنید از لباس هایی استفاده کنید که شکل پارچه با مدل لباس همخوانی داشته باشد. به یاد داشته باشید که پارچه های براق و تنگ بدن های پر را بزرگتر و نامتناسب نشان می‌دهند.

 

 

از اضافه کردن لایه های بیشتر نترسید

پوشیدن کت یا پالتو و بارانی با رنگ های مناسب می‌تواند استایل شما را بسیار شیک و امروزی نشان دهد. اما به یاد داشته باشید که شکل و اندازه‌ی لباس‌ها باید باهم همخوانی داشته باشند تا یک ظاهر بی نقص بوجود آید.

 


نظرات

 

 

شبکه های اجتماعی
 

        کانال اطلاع رسانی کلاس ها             کانال تلگرام

 

      اینستاگرام      توییتر        شنوتو

 

      آپارات

 

 

 

 

       مدرسه مد و طراحی لباس مهسا زارع

برگزار کننده دوره‌های آموزشی خلاق، به روز و باکیفیت

 

 

ما را بیابید

 

  آدرس : شهرک غرب,بلوار دادمان, جنب شیرینی الهیه ,پلاک134

 

تلفن : 02188089546

 

   ایمیل ما : info@mahsazare.com